Súbojový systém Star Wars hry od Respawnu sa bude podobať na Sekiro a Dark Souls

Súbojový systém Star Wars hry od Respawnu sa bude podobať na Sekiro a Dark Souls

 

Hra navyše získala populárne meno.

Novú Star Wars hru od tvorcov série Titanfall uvidíme v akcii už tento týždeň, no to neznamená, že niektoré detaily o hre sa nemôžeme dočkať skôr. Niekoľko drobných informácií sme sa dočkali vďaka leaku, ktorý sa objavil na fórach ResetEra.

Podľa týchto informácií sa vývojári Star Wars Jedi: Fallen Order snažia „napodobniť“ súbojový systém hier ako Sekiro: Shadows Die Twice a Dark Souls, no bez toho, aby bola hra tak nemilosrdná ako v prípade tejto dvojice. „Parry“ systém bude podobný ako pri Sekire a podľa tohto leaku sa hráč bude skutočne pri hraní cítiť ako rytier Jedi.

Hra má byť lineárnou hrou pre jedného hráča s malými open world elementami. Hráči budú cestovať naprieč rôznymi planétami s preddefinovanou postavou (ktorá sa má volať Cal) a taktiež s droidom, ktorý bude hráčovým spoločníkom. Hra má bežať na Unreal Engine 4.

A kto má stvárniť hlavnú postavu? Podľa iného leaku, ktorý potvrdil pravosť toho prvého sa hlavnej úlohy ujme herec Cameron Monaghan, ktorý stvárňuje Jeroma Valesku (Jokera) v seriáli Gotham. Možno práve toto je ten tajuplný projekt, ktorý Monaghan teasoval na svojom Instagrame.

Star Wars Jedi: Fallen Order má prísť počas jesene 2019 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: GameRant

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk