Nová sezóna v Destiny prinesie nový Raid hneď v deň vydania

Nová sezóna v Destiny prinesie nový Raid hneď v deň vydania

 

Plus nové informácie o tom, ako budú veci fungovať.

Bungie je v posledných mesiacoch ohľadom nového obsahu nezvyčajne ticho a nový prídavok v podobe The Penumbra pokračuje v šľapajach Joker’s Wild v tom, že o ňom nevieme prakticky nič.

To však štúdio trochu zmenilo včera, keď vydalo pravidelný blogový príspevok This Week at Bungie. V ňom priblížili to, kedy sa novej sezóny spojenej s novým DLC dočkáme. Nová sezóna bude mať názov Season of Opulence a okrem obligátneho nového lootu a nových aktivít prinesie aj nový Raid, ktorý má názov Crown of Sorrow.

V Destiny to vo väčšine prípadov funguje tak, že v utorok je vydaný nový obsah a v piatok sa následne odomyká Raid, čo dáva hráčom dostatok času pripraviť sa na jeho zdolanie. Teraz to však bude fungovať trochu inak. Crown of Sorrow bude totiž vydaný hneď v deň vydania nového DLCčka, čiže 4. júna a to konkrétne šesť hodín po spustení nového DLC.

Bungie taktiež zablokuje predchádzajúce Raidy, Last Wish a Scourge of the Past, aby hráči nemohli získať veľkú výhodu čo sa týka ich sily. Cieľom tohto kroku je dať hráčom rovnakú štartovaciu čiaru pri súťaži o to, ktorý tím zdolá nový Raid ako prvý.

Celý zoznam nového obsahu si môžete pozrieť v prehľadnej infografike a videu.

Zdroj: Bungie

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk