Gears 5 bude najväčšou hrou v sérii úplne vo všetkom

Gears 5 bude najväčšou hrou v sérii úplne vo všetkom

 

Hádam nepôjde iba o kvantitu ale aj o kvalitu.

Aj keď sa na štúdio Coalition sype kritika za prístup k marketingu Gears 5, tí sa držia svojho plánu. Na E3 teda nebol ukázaný ani náznak kampane a namiesto toho sa štúdio venovali predstaveniu nového módu Escape. Tento mesiac nasleduje Tech Test multitplayeru Versus a budúci mesiac na Gamescome uvidíme Horde mód. Informácií o kampani sa dočkáme až v septembri, tesne pred vydaním hry.

Šéf vývoja multiplayeru Ryan Cleven však ubezpečuje, že štúdio robí všetko preto, aby očarilo hráčov a sľubuje veľkolepý zážitok: „Gears 5 bude najväčšou Gears of War hrou v histórii. Máme najväčšiu kampaň, najväčší PvE mód a najväčší Versus mód v histórii. Štúdio Coalition je veľmi talentované a sústredené a veríme v túto hru. Sme extrémne nadšení, že môžeme priniesť náš príspevok do série vo vysokej kvalite a s dedičstvom, ktoré fanúšikovia rozpoznajú. Neexistuje magický recept, je to o tom, aby ste dôverovali ľuďom okolo seba. Rod (šéf štúdia Rod Fergusson) zvykne hovoriť vždy, keď začíname nový projekt: „Ak chcete ísť rýchlo, choďte sami, ak však chcete zájsť ďaleko, choďte spolu.“ To je to, čomu veríme. Veríme jeden druhému a to nás posúva ďalej.“

Cleven taktiež potvrdil, že hra bude na konzole Xbox One X bežať v 4K rozlíšení a 60FPS vo všetkých módoch, čo je pokrok oproti štvorke. Tá ponúkala možnosť vyššieho frameratu, alebo vyššieho rozlíšenia.

Tech test sa bude odohrávať počas tohto víkendu a keď sa chcete zúčastniť, stačí vám členstvo v Xbox Game Passe, alebo predobjednávka hry.

Gears 5 vychádza 10. septembra na Xbox One a PC.

Zdroj: Gamigbolt

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk