Nová generácia Destiny 2 na konzolách bude v znamení 60FPS a FoV slidera

Nová generácia Destiny 2 na konzolách bude v znamení 60FPS a FoV slidera

 

Už včera bolo neskoro.

Štúdio Bungie oznámilo, že next-gen patch pre Xbox Series X/S a Playstation 5 pre Destiny 2 príde dva dni pred vydaním expanzie Beyond Light, teda 8. novembra 2020. A tento patch posunie konzolových hráčov do zeme zasľúbenej, pretože na všetkých troch next-gen konzolách umožní hranie v 60FPS, čo doteraz možné nebolo.

Playstation 5 a Xbox Series X ponúknu natívne 4K rozlíšenie a Xbox Series S ponúkne 1080p rozlíšenie. Navyše, všetky tieto platformy ponúknu FoV (Field of View) slider. Bungie taktiež potvrdilo, že next-gen upgrade bude ponúknutý zdarma a okrem zvýšeného rozlíšenia a frameratu sa môžu hráči tešiť aj na rýchlejšie načítavanie a podporu cross-playu medzi konzolami rovnakej značky.

Bungie okrem toho priblížilo informácie týkajúce sa nového raidu, ktorý príde s expanziou Beyond Light. Ten zatiaľ nedostal oficiálny názov, no už je oficiálne potvrdené, že sa bude odohrávať v mieste zvanom Deep Stone Crypt, kde sa zrodila rasa Exo.

Spustenie raidu je naplánované 11 dní po spustení expanzie, teda 21. novembra od 19:00 nášho času. Počas prvých 24 hodín bude aktívny „Contest“ mod, ktorý hráčov zaradí 20 levelov pod každý súboj. Deaktivované budú aj schopnosti z artefaktu a cieľom hráčov do 21. novembra bude dostať sa na level 1230. Vyšší im už neposkytne žiadnu výhodu v boji.

Zdroj: Bungie

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk