Generation 143 - Dokázal Spider-man 2 splniť očakávania?

Generation 143 - Dokázal Spider-man 2 splniť očakávania?

 

Začnem zase s nábehom na klišé o nezastaviteľnej rieke zvanej ČAS. Neskutočne to letí, však? Moje končeky prstov si ešte teraz živo spomínajú, ako udierali do januárových tónov tohtoročného prvého čísla Generation a už tu máme predposledný príhovor patriaci identickému kalendáru. za to, že o sebe rozprávam v tretej osobe, rýchlo prejdem k veci.

Áno, Filip, ako vidíš, čas letí. A vlastne aj Filip, ruka v ruke s našou terénnou prácou, v posledných týždňoch nalietal tisícky kilometrov, aby vám priniesol zaujímavé reportáže spoza hraníc Slovenska. Ešte než ma v bielom, tesnom svetri odvezú za to, že o sebe rozprávam v tretej osobe, rýchlo prejdem k veci.

Okrem takéhoto Filipovho povzdychnutia si v najnovšom čísle magazínu môžete prečítať 100 strán, ktoré sú nadupané článkami, recenziami, novinkami a témami. Okrem toho si znova zasúťažte o balík príslušenstva od spoločnosti D-LINK.

Poďme teda na rýchly prehľad nového čísla:

  • herné recenzie na EA Sports FC 24, Forza Motorsport, NBA 2K24, Marvel’s Spider-Man 2....
  • testovali sme Lenovo Legion Slim 5 16 Misty Grey, Canon EOS R50, ASUS ExpertBook B9 OLED, MSI Prestige 13 Evo A13M.....
  • aaa videli film Vrahovia rozkvitnutého mesiaca.

Minulý mesiac som vychválil počasie. Dnes už takýto optimista nie som. Keď som v práci, slnko, keď mám voľno, prší. Ale tak to chodí, nič nie je ideálne, ešteže pri písani týchto riadkov je tma a ja sa môžem sústrediť len na vydanie tohto čísla. Zajtra obrátim stranu a ideme ďalej na decembrové, vianočné číslo.

Zdeněk HIRO Moudrý

Generation magazín č. 143

Všetky vydania Generation magazínu nájdete na internetových stránkach www.generation.sk, kde si viete stiahnuť PDF verziu pre PC, tablet, alebo mobil, prípadne si ho môžete zakúpiť na shop.generation.sk.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk