Na GOG.com začal letný výpredaj, s prvým nákupom získate hru zadarmo

Na GOG.com začal letný výpredaj, s prvým nákupom získate hru zadarmo

 

Pripravte si peňaženky, sezóna letných “výpredajov” hier sa začína.

Už sa pomaly blíži leto a to znamená pre nás hráčov dve veci - blíži sa E3 a začnú výpredaje hier, ktoré odľahčia našu peňaženku (alebo kartu). No a GOG.com tento rok štartuje túto sezónu.

Až do 20. júna bude veľké množstvo hier k dispozícii za skvelé ceny, takže čas na míňanie ťažko zarobených peňazí je tu.

Ak máte záujem o konkrétny žáner, môžete si kúpiť tematické balíčky, ktoré zostavil priamo GOG tím - RPG, strategické hry, akčné hry a adventúry a ďalšie.

Čo sa týka zliav na konkrétne hry, za skvelú cenu získate Game of the Year edíciu Zaklínača III: Divoký Hon - 24,99€. Skvelé RPG Dragon Age: Origins v ultimátnej edícii môžete mať len za 3,99€.

Milovníkov akčných horrorových strielačiek určite poteší 80% zľava na prvý Dead Space, kúpite ho iba za 3,99€. Pre tých strategicky zmýšľajúcich je tu Sid Meier's Civilization IV: The Complete Edition len za 4,99€.

No a pokiaľ máte radi hry od štúdia Telltale, tak The Wolf Among Us môžete mať za 5,79€ a so 75% zľavou si kúpite aj Game of Thrones: A Telltale Games Series (6,99€).

Navyše pri prvej kúpe získate hru zadarmo. Ide o titul Rebel Galaxy

Kompletný zoznam hier v zľave nájdete priamo na stránke GOG.com.

Zdroj: 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk