Bungie vymyslelo v Destiny 2 hádanku, ktorú nevie nikto vylúštiť. Vývojári to museli vzdať

Bungie vymyslelo v Destiny 2 hádanku, ktorú nevie nikto vylúštiť. Vývojári to museli vzdať

 

Nie ideálny spôsob distribúcie obsahu.

Ak ste aktívnym hráčom Destiny 2 tak toto je príbeh, ktorý vás pravdepodobne zaujme. Po vydaní veľkej expanzie oznámilo Bungie Annual Pass, ktorého súčasťou sú tri ďalšie expanzie, Black Armory, Joker’s Wild a Penumbra. Momentálne je vonku Black Armory, ale ani tento obsah nevyšiel naraz. Jeho premisou sú totiž tzv. Forges, miesta, kde si craftujete nové zbrane. A tie sú dokopy 4 a sú postupne odomykané.

Predvčerom malo byť odomknuté posledné s názvom Bergusia Forge, no Bungie sa rozhodlo, že namiesto klasického odomknutia sa táto Forge odomkne až v momente, keď aspoň jedna trojica hráčov na celom svete zdolá Niobe’s Torment, novú misiu, ktorá zahŕňa extra komplikované puzzle.

Hráči sa tak pustili do vyriešenia tohto puzzle, no ani dnes, po takmer 40 hodinách od aktivácie misie sa to nikomu nepodarilo a to niektorí streameri streamovali a riešili túto hádanku viac ako 30 hodín v kuse. Asi nemusím hovoriť, že veľká časť hráčov je z toho frustrovaná, pretože si naplánovali novú Forge a jej hranie na utorok, aby zistili, že musia vlastne čakať na to, kým niekto vyrieši extra komplikovaný puzzle.

Došlo to až tak ďaleko, že Bungie priznalo, že spôsob, akým vypustili do sveta Bergusia Forge nebol ideálny a po takmer 30 hodinách tento Forge sprístupnili bez toho, aby niekto zdolal Niobe’s Torment.


Momentálne je tak Niobe’s Torment oficiálne najdlhšie nezdolaným kúskom obsahu od vydania v histórii Destiny. Trvá to dlhšie ako ktorýkoľvek raid.

Zdroj: twitter/twitch

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk