Bungie chystá popri Destiny aj úplne novú hru

Bungie chystá popri Destiny aj úplne novú hru

 

What’s the Matter?

Štúdio Bungie získalo nedávno slobodu od vydavateľa Activision. Za zopár desiatok miliónov dolárov si navyše mohli ponechať aj sériu Destiny a budúcnosť hry a série je teda plne v ich rukách. No popri tomu už „kuchtia“ aj niečo úplne nové.

Prezradil to riaditeľ štúdia Pete Parsons. Podľa neho majú v štúdiu interný plán transformovať do roku 2025 sériu Destiny tak, aby presne spĺňala ich víziu a zároveň popri tom vypustiť do sveta úplne nový produkt, ktorým bude pravdepodobne úplne nová IP.

„Naša vízia do roku 2025 je stať sa jednou z najlepších svetových zábavných spoločností. Jedna vec, ktorú musíme spraviť je transformovať Destiny na hru, ktorej dôverujeme a na hru, ktorou sa má stať. Je to jeden konštantne meniaci sa svet a chceme sa sústrediť práve na to. Do roku 2025 sme tak na pevne určenej ceste transformovať Destiny a začať ďalšiu sériu v tomto priestore.“

Parsons podotkol, že sa chcú stať spoločnosťou, ktorá bude pracovať na viacerých sériách. „Chceme mať svet ako Destiny, kde môžete zažiť skvelé veci a vybudovať priateľstvá a zároveň chceme priniesť nové svety o ktoré budú mať ľudia záujem.“

Čo však tento tajuplný projekt je? Veľa toho nevieme. Vieme však, že spoločnosť si začiatkom roka zaregistrovala ochrannú známku na názov Matter a taktiež aj to, že do štúdia vypustila finančnú injekciu čínska spoločnosť NetEase.

Zdroj: IGN

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk