Bude na XO18 ohlásený nový Splinter Cell?

Bude na XO18 ohlásený nový Splinter Cell?

 

Okolo blížiaceho sa podujatia sa začínajú vynárať zaujímavé špekulácie.

10. novembra sa v hlavnom meste Mexika bude konať podujatie X018, ktoré Microsoft oživil po niekoľkých rokoch a ktoré bolo každoročnou súčasťou konzoly od Microsoftu.

Okolo tohto podujatia sa však začínajú objavovať špekulácie. V prvom rade, Microsoft oficiálne oznámil, že na podujatí uvidíme predstavenia noviniek a taktiež aj špeciálnych hostí. Oveľa zaujímavejšie veci sa však šuškajú prostredníctvom neoficiálnych kanálov.

Hovorí sa o tom, že Microsoft na tomto podujatí oznámi dokončenie kúpy nového štúdia. Či ide o dlho špekulovanú kúpu štúdia Obsidian, alebo ide o kompletne iné štúdio sa zatiaľ nevie, no osobne sa prikláňam k prvej možnosti.

Ďalšiu zaujímavú správu však priniesol Twitter užívateľ Rodneybouch, ktorý pred E3 úspešne leakol informácie o štúdiách, ktoré Microsoft založil a kúpil. Podľa neho sa „Sam Fisher začal učiť po španielsky vo Westmounte. Vyzerá to tak, že jeho ďalšia misia je M*X*CO.“

Uvidíme ako to nakoniec celé dopadne. Ubisoft sa prednedávnom vyjadril, že ohľadom Splinter Cell série čaká na vhodnú možnosť a prostriedky, no v tomto prípade mohlo pokojne ísť o zastierací manéver.

Zdroj: twitter.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk