Bungie vytvorilo v Destiny 2 ďalší komplikovaný quest a hráči ho nevedia zdolať

Bungie vytvorilo v Destiny 2 ďalší komplikovaný quest a hráči ho nevedia zdolať

 

Niektorí streameri sa už budia z hororových snov.

V utorok po Weekly Reset čakalo hráčov Destiny 2 príjemné prekvapenie, ktoré sa však razom zmenilo na nočnú moru. Postava Osiris ich totiž čakala na Merkúre s novým questom, ktorý hráčov poslal cez zariadenie Sundial do Corridors of Time s jednoduchou úlohou: Preskúmať toto miesto.

Odvtedy prešlo viac ako 30 hodín a nikto nebol schopný tento quest zdolať a už to začína trochu nápadne pripomínať situáciu s Niobe Labs pred rokom.

Quest spočíva v tom, že hráči musia vždy na „križovatke“ zabočiť správnym smerom a to podľa symbolu, ktorý sa nachádza pred jeho vchodom. Postupnosť symbolov určujú Obelisky, ktoré sa nachádzajú na štyroch planétach v hernom svete.

Po objavení 19 sérií postupností symbolov a 19 „lore cards“ sa však quest zasekol a hráči ho zatiaľ nevedia vyriešiť napriek tomu, že sa na jeho vyriešení podieľajú tisícky fanúšikov.

Ešte aj teraz, hodiny po zverejnení questu sa tí najpopulárnejší streameri pokúšajú túto šialenú hádanku zdolať a popri tom si dopriať aspoň niekoľko minút spánku.

A ak neveríte, stačí sa pozrieť na tento dokument alebo navštíviť subreddt Raid Secrets, kde je momentálne tento quest témou číslo 1. Ak však bude odmena tak slabá, ako naposledy, tak niekto bude veľmi trpko sklamaný.

A odkaz Bungie je jednoduchý. Toto nie je šprint, ale maratón.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk