Ukončenie roka so spoločnosťou Acer - Výkonné elektrické motokáry a ešte výkonnejšie počítače a príslušentvo

Vianoce sú už v podstate za dverami a čo sa hráčom či milovníkom technológií s týmito sviatkami spája viac ako výkonné a funkcionalitou nadupané novinky? Tento rok sme už mali viackrát možnosť pozrieť si na vlastné oči a ruky, čo si pre hráčov a fanúšikov pripravuje spoločnosť Acer a koniec roka nie je výnimkou.

Novinárske stretnutie so spoločnosťou TP-Link v duchu rekapitulácie, ale aj pohľadu do budúcnosti

Rok 2018 sa nám pomaly ale isto blíži ku koncu a nastáva čas spomínania na to, čo sa za tento rok stihlo udiať. Nemám teraz na mysli osobné úspechy či neúspechy, hoci dúfam, že tých prvých má každý viac. Nie, ja teraz myslím krátku rekapituláciu, čo za produkty sa nám stihli za posledný rok zastaviť v redakcii na otestovanie a pripomenutie si ich svetlých stránok alebo aj chybičiek krásy. Podobne zmýšlali aj zástupcovia spoločnosti TP-Link, ktorí sa rozhodli zaspomínať na posledný rok spolu s novinármi zo slovenskej IT scény. A nielen zaspomínať, ale aj predstaviť najnovšie plánované prírastky do svojho produktového portfólia.

Boli sme na Vienna Comic Cone 2017!

Fanúšikom komiksov, filmov, cosplayu a hier snáď netreba predstavovať pojem Comic Con. Ten najslávnejší sa každoročne koná v San Diegu, no existuje niekoľko iných, európskych samostatných udalostí, ktoré sa konajú pod záštitou rovnakého organizátora - ReedPop . My sme sa za redakciu Gamesite.sk boli pozrieť 18.11. na Comic Cone vo Viedni, konkrétne v Messe Vienna.

RoG FInals 11: Vyvrcholenie progamingovej sezóny 2016

V dňoch 17.-18.12. sa v meste Svitavy v Českej republike konalo offline finále ligy RoG Masters v hrách Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends a prvý krát sme sa na miesto vydali aj my, aby sme vám mohli zreferovať, ako akcia vyzerá a či sa za ňou oplatí vycestovať.

MSI RADEON RX 480 GAMING X 8G - galéria

Už je to dlhá doba od kedy sme v našej redakcii po prvý krát zrecenzovali nejaký ten hardvérový kúsok. Zavítanim magazínu Generation do portfólia našej spoločnosti sme sa rozhodli zameriavať týmto smerom viac a prinášať aj pre vás, hráčov recenzie komponentov, príslušenstva, periférií.

Šťastný nový rok od Redakcie Gamesite.sk

Dvanásť mesiacov pretieklo ako voda a rok 2015 sa končí. Stalo sa toho veľa, a to či už hovoríme o dianí v hernom biznise, alebo o dianí v redakcii Gamesite.sk. Nastali zmeny a úpravy, ktoré hádam posunú redakciu, web a magazín vpred.

Reportáž: Izba číslo 13: Nová košická atrakcia, ktorá si zaslúži vašu pozornosť

Určite sa aj vám často stáva, že len sedíte doma a rozmýšľate, čo od nudy. Chceli by ste skúsiť niečo nové, ale problém je, že nového je málo. Nová košická atrakcia vám však prináša možnosť skúsiť niečo, čo ste pravdepodobne ešte nikdy nevyskúšali. Prvky klasickej point-and-click adventúry, prevedené do reálneho sveta. Dokážete sa dostať s partiou priateľov z hororovo ladených izieb?

Cheatovanie v kasíne

Podvádzanie v hrách je tak staré ako hry samotné. Zoberme si také antické Olympijské hry, ktoré sa od roku 776 pred. n.l. konali každé štyri roky v starovekom Grécku a nájdeme tu nespočetne veľa rôznych písomných dôkazov o prípadoch podplácania, vydierania alebo o tom, ako hráči klamali o svojom pôvode, aby sa mohli zúčastniť hier. V dnešnej dobe sa taktiež vieme s podvádzaním stretnúť v rôznych sférach – od cheatovania v počítačových hrách, ktoré svojím spôsobom môže byť neškodné a nikomu neubližuje, až po podvádzanie v ekonomickej a štátnej sfére, ktoré je nielen trestne stíhateľné, ale predovšetkým nebezpečné pre spoločnosť.

Poznáte tieto tváre? Toto sú reálne predlohy postáv z Mass Effect-u

Hoci herný fenomén menom Mass Effect má už obdobie najväčšej slávy za sebou, na jeho hrdinov sa len ťažko zabúda. Dnes už bez obáv môžeme prehlásiť, že túto vesmírnu odyseu od ostatných odlíšil najmä príbeh. Nie však len v rovine makro, teda celogalaktický boj proti Reaper-om, ale aj mikro, respektíve príbehy a motivácie jednotlivých postáv. Shepard, Liara, Miranda a mnoho iných: mená úzko späté so svetovým úspechom Mass Effect-u. Vedeli ste však, že ich dôverne známe tváre nie sú len fantáziou BioWare-u?

Vianočný pozdrav z Gamesite

Vianoce a s nimi spojené sviatky pokoja sa nám nezadržateľne blížia a keďže my na Gamesite.sk považujeme aj vás, našich čitateľov, za súčasť našej veľkej hernej rodiny, rozhodli sme sa vám všetkým poslať vianočný pozdrav.

Milujeme hry: Herní hrdinovia

Konečne dorazil piatok a my s vami môžeme podeliť o ďalšie zaujímavo zostrihané herné video. Dnes to bude o hrdinoch, ktorých nenájdete nikde inde ako v hrách opäť raz od užívateľa DevilFox92.

Ďalšie články...

  • 1
  • 2

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk